Pénzügyi asszisztenst keresünk vezetői ambíciókkal

Soproni partnercégünkhöz, egy 22 éve piacon lévő családi vállalkozáshoz keressük azt a személyt, aki érdeklődést mutat a bútorokhoz, kellően ambiciózus, gyakorlott a pénzügyi területen, esetleg közgazdasági avagy pénzügyi végzettségű és megvan benne a vágy, hogy idővel vezető lehessen.

Főbb feladatai lennének:

  • beérkező számlák iktatása,
  • beérkező telefonok és e-mailek fogadása,
  • rendelések kezelése, rögzítése,
  • panaszkezelés,
  • szállítólevelek készítése, kiszállítás előkészítése,
  • ekáer kérése,
  • számlák kiállítása, kezelése,
  • pénztárgép kezelése, vásárlók fizettetése,
  • posta kezelése, iktatása,
  • áruforgalmi bizonylatok rögzítése,
  • leltárak feldolgozása, kiértékelése,
  • munkaügyi adminisztráció,
  • kimutatások készítése (Excel),
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • idővel az iroda koordinálása, 3-4 fős csapat vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

német nyelv kommunikációs szintű használata,-

pontosság, precizitás,

magabiztos számítógép használata.

Amit mi tudunk kínálni:

4 napos munkarend,

családias, szép munkakörnyezet,

megfelelő eszközök,

jó kereseti lehetőség.

Hiszünk abban, hogy mindenki megtalálja a helyét, ha kellően ismeri önmagát. Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a judit.jancsek@csdi.hu e-mail címre várjuk!

Elküldöm a jelentkezésemet

Engedélyezett Típus(ok): .pdf, .doc, .docx
CSDI HR Trend & Style

Kapcsolat