Műszaki vevői kapcsolattartó munkatársat keresünk Sopronban!

Akarsz műszaki észjárásodat latba vetve, értékesítést ösztönző megoldásokkal a partnerekkel együttműködve dolgozni?Ráadásul egy nagymúltú, megbízható soproni gyártócéggel a hátad mögött, ahol anyagilag és erkölcsileg is megbecsülnek? Ha igen, akkor jelentkezz

MŰSZAKI VEVŐI KAPCSOLATTARTÓNAK!

Feladataid lesznek:

  • meglévő vevőkkel való kapcsolattartás;
  • különböző műszaki lehetőségek feltérképezése és a megoldások kivitelezése;
  • igények felmérése;
  • árajánlatok adása;
  • kapcsolattartás a termeléssel;
  • piaci rések kiaknázása;
  • és a tevékenységeddel kapcsolatos riportolás.

Amit igénylünk Tőled:

  • magabiztos fellépés, proaktív, rugalmas munkavégzési igény;
  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • külön előny, ha vegyészmérnök vagy;
  • termelési vagy műszaki területen eltöltött tapasztalat;
  • kommunikatív angol nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit cserébe kapsz:

  • előremutató, következetes vezetőség;
  • alapbér+jutalék;
  • emberléptékű munkatempó.

Akkor jelentkezz, ha ismered és érted a folyamatokat és szeretnéd magad mögött hagyni a multis allűröket.

Önéletrajzodat az info@csdi.hu e-mail címre várjuk!

Jelentkezzen
ingyenes
konzultációra!​

További bejegyzések