Üzletvezetőt keres a HOMM Bútor!

Jelentkezz, ha:

  • vezető személyiség vagy
  • megoldás-orientált vagy, valamint önállóságra és felelősségre vágysz;
  • bízol magadban, hogy képes vagy heti 5 munkanapban koordinálni a 6 napos
    nyitvatartási idővel üzemelő áruház munkatársainak tevékenységét;
  • motivál, hogy hatékonyság-fejlesztési intézkedéseidet alkalmazva nagyobb
    forgalmat és gazdaságosabb működést érj el;
  • nem okoz neked negatív stresszt, ha egyszerre több szálon koordinálod a
    tevékenységeket;
  • készen állsz egy 6 hónapos Trainee program keretében önmagad is értékesíteni,
    valamint elsajátítani az irodai feladatokat és a pozícióhoz szükséges ismereteket.

További feladataid lesznek:

  • az áruház kereskedelmi és adminisztratív folyamatainak összehangolása: offline és online értékesítés, logisztika, ügyfélszolgálat;
  • az áruház zavartalan működésének biztosítása a vásárlói elégedettség érdekében;
  • a vállalat vezetésével közösen kidolgozott üzleti stratégia és értékesítési célok megvalósítása;
  • a folyamatok, illetve a hatékonysági mutatók nyomon követése és folyamatos optimalizálása. Riportok és kimutatások készítése a tulajdonos fel.
  • aktív kapcsolattartás a beszállítókkal, törzsvásárlókkal, ügyfelekkel és társosztályokkal;
  • készletekkel való optimális gazdálkodás kialakítása és felügyelete;
  • áruházi csapat hatékony szervezése, irányítása, motiválása és szakmai támogatása;
  • kollégák fejlesztése és motiválása, továbbá a vevőközpontú szemlélet erősítése
  • az áruház üzemeltetése a hatályos jogszabályok értelmében;
  • részvétel az új munkatársak toborzási folyamataiban: a kiválasztás és beléptetés támogatása;
  • készségfejlesztő és szakmai tréningek szervezése a csapat számára a tökéletes vásárlói élmény biztosítása érdekében;
  • napi aktív együttműködés a csapat életében;
  • irányelveknek megfelelően vásárlók fogadása, kiszolgálása és szakmai segítségnyújtás;
  • tűzvédelmi, munkavédelmi előírások betartása és betartatása;
  • az áruház üzemeltetésével és fejlesztésével kapcsolatos feladatok koordinálása;
  • rend és tisztaság fenntartatása az áruházban.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • egészséges önismerettel rendelkezel;
  • hatékonyság fejlesztésének örökös elkötelezettje vagy;
  • építő gondolkodással, projektszemlélettel bírsz;
  • szereted a rendet. empatikus és kreatív problémamegoldó vagy;
  • hiteles vezetőnek tartod magad;
  • felsőfokú gazdasági/kereskedelmi végzettséged van;
  • kereskedelmi területen dolgoztál, valamint üzletvezetői tapasztalatod van;
  • vállalod a hétvégi munkavégzést is;
  • elhivatott vagy a kereskedelem iránt és vállalkozói szemlélettel bírsz;
  • motivált, határozott és dinamikus személyiség vagy;
  • nagyfokú empátia és kiváló meggyőzőkészség jellemez;
  • priorizálási képesség és stratégiai gondolkodás;
  • jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak, magabiztosan használod az Excelt és a különböző vállalatirányítási rendszereket;
  • előny, ha kommunikációs szinten beszélsz angolul vagy németül.

Fényképes önéletrajzodat itt a jobbra látható űrlapon keresztül vagy az info@csdi.hu email címre várjuk.

Jelentkezzen
ingyenes
konzultációra!​

További bejegyzések